Generalinio Valymo paslaugos Vilniuje

Generalinis butų ir namų valymas Pasinaudokite mūsų siūloma Generalinio Valymo paslauga ir pajauskite tikrą komfortą bei ramybę savo namuose. Mūsų tvarkytojų apsilankymas leis Jums pamiršti buities rūpesčius ir skirti laiką toms veikloms, kurios iš tiesų svarbios.
Užsisakę generalinio valymo paslaugą, Jūs galėsite pamiršti namų tvarkymosi rūpesčius. Mūsų profesionalai perims visą atsakomybę į savo rankas. Vizito metu kruopščiai sutvarkysime vonias, tualetus, virtuvę, ir visas kitas gyvenamąsias erdves. Taip pat išplausime grindis, išsiurbsime kilimus, nuvalysime dulkes nuo visų horizontalių ir vertikalių paviršių, išvalysime veidrodžius bei atliksime visus kitus į paslaugą įeinančius valymo darbus.
Kas įeina į generalinį valymą?
Dulkių valymas nuo visų tipų paviršių, tiek lengvai pasiekiamų, tiek sunkiai pasiekiamų. Virtuvės tvarkymas: riebalų ir įsisenėjusių nešvarumų valymas nuo kaitlentės (dujinės/elektrinės viryklės), orkaitės, gartraukio, šaldytuvo vidaus valymas, virtuvės spintelių valymas iš išorės. Veidrodžių valymas Šviestuvų nuvalymas
Vonios kambario priežiūra: sieninių plytelių, kriauklės, klozeto, vonios ir dušo kabinos valymas, kalkių nuėmimas ir santechnikos blizginimas. Kilimų, minkštų baldų nusiurbimas. Grindų siurbimas, plovimas Langų valymas iš abiejų pusėjų, rėmų bei palangių valymas.

Pirmas valymas - GENERALINIS!

Suteikite savo namams naują gyvybę su mūsų generalinio valymo paslaugomis, kurios apima visus būtinus tvarkymo darbus.

Teikiame generalinio valymo paslaugas Vilniuje ir už jo ribų.

Generalinis butų valymas – tai mūsų aukštos kokybės paslauga, skirta suteikti jūsų patalpoms nepriekaištingą švarą ir šviežumą.

Kainos skaičiuoklė Sužinokite paslaugos kainą ir užsisakykite
Papildoma informacija Užpildykite likusius laukelius
Užduokite klausimą
Kontaktinė informacija bus naudojama tik atsakymui pateikti.
Jokia formoje pateikta informacija nebus kaupiama ar naudojama reklamos tikslais.